Říjen

Máme za sebou téměř druhý měsíc školy, právě jsme dorovnali prázdninový čas. Zážitky máme vskutku krásné. Zúčastnili jsme se poutavé přednášky, kterou si pro nás pochystali zástupci celní zprávy. Měli jsme možnost vidět vycvičené psy, kteří jsou vycvičeni na odhalování drog, dozvěděli se jaké produkty neradno pašovat z cizích zemí. Další akci pro nás připravila paní učitelka Pilařová a pozvala k nám pana sokolníka s ukázkami dravých ptáků jako je například Káně Harrisova nebo Orel skalní. Velkolepá podívaná!

Mějte ty nejlepší každodenní vzlety a bez jakýchkoli pádů prosíme!